Kontakta oss

Staffan Edsbäcker kontaktperson för BGCC:s seriespel

Lagledare (H60 lag 2)

sedsbacker55@gmail.com

Mobil: +4670 9131486

Pierre Wittlock Lagledare (H22) tillsammans med Lars  Malmqvist

pierre_wittlock@hotmail.com

Pierre Mobil: 070 5202195

lars-m@live.se

Lars Mobil: 0725 613738

Fredrik Forsman

Lagledare H40 (lag 1)

fredrik74@me.com

Mobil: 070 7250865

Pär Olofsson

Lagledare H40 (lag 2)

par.olofson@gmail.com

Mobil: 073 2551077

Staffan Sturesson

Lagledare (H50 lag 1 och 2)

staffansture@hotmail.se

Mobil: 070 9386710

Kristian Borglin

Lagledare (H60 lag 1)

kristian.borglin@bts.com

Mobil: 070 3784888

Kenth Nilsson

Lagledare (H70 lag 1)

kenth.e.nilsson@hotmail.com

Mobil: 070 1700678

Per Björk

Lagledare (H70 lag 2)

perbjork@telia.com

Mobil:076 7785090

Holger Lund

Lagledare (H75 lag 1)

hobilund@gmail.com

Mobil: 073 6262607

Roger Nyberg

Lagledare (H75 lag 2)

49nyberg@telia.com

Mobil: 076 1010714

Arne Lindwall

Lagledare (H80)

arne.lindwall@telia.com

Mobil:070 5934351