Spelschema 2020

Datum Veckodag Bana Omg Nr Anm Tid tävlings ledningen
2020-04-01 onsdag DSC Members Cup omg 1 DSC   13:00 Kenth Nilsson + Per-Åke Jönsson
2020-04-04 lörda DSC Members Cup omg 2 DSC   08:00 Kent Nilsson
2020-04-08 onsdag DSC Members Cup omg 3 DSC   13:00 Alexander Vuksan
2020-04-11 lörda DSC Members Cup omg 4 DSC   08:00 Jim Mårtensson
2020-04-15 onsdag MC Members Cup omg 5 MC Valfri Tee 13:00 Per-Åke Jönsson
2020-04-18 lörda DSC Members Cup omg 6 DSC   08:00 Per-Åke Jönsson
2020-04-22 onsdag MC Members Cup omg 7 MC   13:00 Kent Nilsson
2020-04-25 lörda MC Members Cup omg 8 MC   08:00 Alexander Vuksan
2020-04-27 måndag MC Members Cup Shootout 1 MC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-04-29 onsdag MC Members Cup omg 9 MC   13:00 Gunnar Gramnes
2020-05-02 lörda MC Members Cup omg 10 MC Röd Tee alla 08:00 Mikael Magnusson
2020-05-06 onsdag DSC Members Cup omg 11 DCS   14:00 Per-Åke Jönsson
2020-05-09 lörda DSC Members Cup omg 12 DSC   08:00 Jim Mårtensson
2020-05-13 onsdag MC Members Cup omg 13 MC   14:00 Kent Nilsson
2020-05-16 lörda DSC Members Cup omg 14 DSC   08:00 Magnus Nilsson
2020-05-20 onsdag DSC Members Cup omg 15 DSC Vit/Blå >75 14:00 Gunnar Gramnes
2020-05-23 lörda MC Members Cup omg 16 MC   08:00 Gunnar Gramnes
2020-05-25 måndag DSC Members Shoot out 2 DSC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-05-27 onsdag DSC Members Cup omg 17 DSC   14:00 Per-Åke Jönsson
2020-05-30 lörda MC Members Cup omg 18 MC   08:00 Mikael Magnusson
2020-06-03 onsdag DSC Members Cup omg 19 DSC   14:00 Kent Nilsson
2020-06-06 lörda DSC Members Cup omg 20 DSC   08:00 Jim Mårtensson
2020-06-10 onsdag DSC Members Cup omg 21 DSC Blå Tee Alla 14:00 Gunnar Gramnes
2020-06-13 lörda MC Members Cup omg 22 MC   08:00 Magnus Nilsson
2020-06-17 onsdag MC Members Cup omg 23 MC   14:00 Per-Åke Jönsson
2020-06-20 lörda MC Members Cup omg 24 MC   08:00 Kenth Nilsson 
2020-06-22 måndag DSC Members Shoot out 3 DSC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-06-24 onsdag MC Members Cup omg 25 MC   14:00 Alexander Vuksan
2020-06-27 lörda DSC Members Cup omg 26 DSC Slag tävling 08:00 Mikael Magnusson
2020-07-01 onsdag MC Members Cup omg 27 MC   14:00 Gunnar Gramnes
2020-07-04 lörda MC Members Cup omg 28 MC   08:00 Jim Mårtensson
2020-07-08 onsdag MC Members Cup omg 29 MC Valfri Tee 14:00 Per-Åke Jönsson
2020-07-11 lörda DSC Members Cup omg 30 DSC   08:00 Magnus Nilsson
2020-07-20 måndag DSC Members Shoot out 4 DSC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-07-22 onsdag MC Members Cup omg 31 MC Blå Tee Alla 14:00 Kent Nilsson
2020-07-25 lörda DSC Members Cup omg 32 DSC   08:00 Alexander Vuksan
2020-08-01 lörda MC Members Cup omg 33 MC   08:00 Per-Åke Jönsson
2020-08-05 onsdag DSC Members Cup omg 34 DSC   14:00 Gunnar Gramnes
2020-08-08 lörda MC Members Cup omg 35 MC Röd Tee alla 08:00 Mikael Magnusson
2020-08-12 onsdag MC Members Cup omg 36 MC   14:00 Per-Åke Jönsson
2020-08-19 onsdag MC Members Cup omg 37 MC   14:00 Kent Nilsson
2020-08-22 lörda MC Members Cup omg 38 MC   08:00 Jim Mårtensson
2020-08-24 måndag DSC Members Shoot out 5 DSC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-08-26 onsdag DSC Members Cup omg 39 DSC Valfri Tee 14:00 Gunnar Gramnes
2020-08-29 lörda MC Members Cup omg 40 MC   08:00 Magnus Nilsson
2020-09-02 onsdag DSC Members Cup omg 41 DSC   13:00 Per-Åke Jönsson
2020-09-05 lörda DSC Members Cup omg 42 DSC   08:00 Alexander Vuksan
2020-09-09 onsdag MC Members Cup omg 43 MC   13:00 Kent Nilsson
2020-09-16 onsdag DSC Members Cup omg 44 DSC Vit/Blå >75 13:00 Gunnar Gramnes
2020-09-19 lörda DSC Members Cup omg 45 DSC   08:00 Mikael Magnusson
2020-09-21 måndag MC Members Shoot out 6 MC   17:00 Ansvarig Shoot Out
2020-09-23 onsdag DSC Members Cup Final 1 DSC   13:00 tävlings ledningen
2020-09-26 lörda DSC Members Cup Final 2 DSC   09:00 tävlings ledningen
2020-09-30 onsdag MC Members Cup Final 3 MC   13:00 tävlings ledningen
2020-10-03 lörda MC Members Cup Final 4 MC   09:00 tävlings ledningen

 

Tillbaka