Kontakta oss

Staffan Edsbäcker kontaktperson för BGCC:s seriespel

Lagledare H60 (lag 2)

sedsbacker55@gmail.com

Mobil: +4670 9131486

Kristian Borglin

Lagledare H60 (lag 1)

kristian.borglin@bts.com

Mobil: 070 3784888

Sebastian Holm

Lagledare H22 (lag 1) tillsammans med Per Nilsson

sebastian@sebastianholm.se

Mobil: +4676 8521040

 

 

Per Nilsson 

Lagledare H22 (lag 1) tillsammans med Sebastian Holm

per@thenilsson.com

Mobil: +4670 3219190

                                                                                                                                                                   

 

Fredrik Forsman

Lagledare H40 (lag 1)

fredrik74@me.com

Mobil: 070 7250865

Andreas Holfve

Lagledare H40 (lag 2)

Andreas.holfve@gmail.com

Mobil: 070 5625875

 

Staffan Sturesson

Lagledare (H50) lag 1 och 2

staffansture@hotmail.se

Mobil: 070 9386710

Kenth Nilsson

Lagledare H70 (lag 1)

kenth.e.nilsson@hotmail.com

Mobil: 070 1700678

Per Björk

Lagledare H70 (lag 2)

perbjork@telia.com

Mobil:076 7785090

Kaj Stenberg

Lagledare H75 (lag 1)

fkull788@gmail.com

Mobil:070 7304387

 

 

Roger Nyberg

Lagledare H75 (lag 2)

49nyberg@telia.com

Mobil: 076 1010714

Arne Lindwall

Lagledare H80

arne.lindwall@telia.com

Mobil:070 5934351